Bábovka

Postup na 2 bábovky:

½ kg polohrubé mouky + 1 prášek do pěčiva
½ kg mletého cukru
1 máslo (25 dkg)
6 vajec
¼ l mléka
vanilkový cukr

Na hnětači: cukr + máslo + žloutky dokonale uhníst. Pak na střídačku po částech přidávat mouku s práškem (zamícháno do sebe) a mléko. Nakonec přimíchat sníh (pomalu!). Část těsta lze obarvit kakaem. Pečeme mírně (cca 160 – 170 °C), formu dobře vymažeme a vysypeme (hrubou nebo polohrubou moukou).

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.