Jablečný dort

1 kg loupaných nastrouhaný jablek + 2-3 dcl vody (podle šťavnatosti jablek i méně). Vše provařit na povidla. Poté ručním mixérem rozmixujeme směs na tekutou hmotu a dát znovu na plotnu. Pak přidat 2 dcl studené vody, v níž je rozpuštěný pudinkový prášek (2 balení, nejlépe jeden vanilkový a druhý banánový, ale dobré to je, i když jsou dva vanilkové) + 7 lžíc pískového cukru. Vše 2-3 minuty povařit.

Během vaření si nachystáme formu, jestliže není nerezová, vystlat alobalem – jablka jsou potvory, které formu moc zašpiní. ;-) Pak spodek vystlat piškotkama pokud možno s co nejmenšími mezerami, když tak piškotky ještě rozpůlit a vystlat větší díry.

Připravená jablíčka (no spíše to vypadá jako tekutá světlehnědá hmota) pomalu nalijeme na piškoty, ze začátku přes vařečku, nebo piškotky „utečou“ … Poté, když je forma naplněná, nahoře opět naskládáme řadu piškotků. Pak čekáme až to zchladne.

Pro lepší chuť můžeme udělat vařenou čokoládu a až trochu vychládne dort, porkyjeme vrch tenkou vrstvičkou čokolády (mňam). Hotovo! Teď jen nechat dort zchládnout a pak strčit do ledničky. Nedoporučuji oddělávat formu za tepla – dort ztratí tvar.

Konzumace za studena!

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.