Jitrocelový med

400 gramů listů
2 litry vody
2 citróny
3 kg cukru

Jitrocelové listy nařežeme na menší kousky, vložíme do hrnce, přidáme citrón a zalijeme horkou vodou a chvíli povaříme (cca 1 minut). Druhý den výluh necháme 24 hodin luhovat. Druhý den výluh přecedíme přes jemné plátno, vrátíme do hrnce, přidáme cukr a znovu uvedeme do varu. Mícháme, dokud se všechen cukr nerozpustí a vaříme dokud sirup nezačne houstnout. Ještě horký nalijeme do sklenic, dobře uzavřeme a necháme obrácený dnem vzhůru až do vychladnutí.

Evropské Centrum Odškodného EvCO Vám pomůže získat náležité odškodnění, na která máte ze zákona nárok. Ať už se jedná o odškodnění dopravní nehody, případně odškodnění pracovního úrazu nebo například také o úrazy na chodníku odškodnění. Pověřte získáním odškodného profesionály v oboru!

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.