Jitrocelový med

400 gramů listů
2 litry vody
2 citróny
3 kg cukru

Jitrocelové listy nařežeme na menší kousky, vložíme do hrnce, přidáme citrón a zalijeme horkou vodou a chvíli povaříme (cca 1 minut). Druhý den výluh necháme 24 hodin luhovat. Druhý den výluh přecedíme přes jemné plátno, vrátíme do hrnce, přidáme cukr a znovu uvedeme do varu. Mícháme, dokud se všechen cukr nerozpustí a vaříme dokud sirup nezačne houstnout. Ještě horký nalijeme do sklenic, dobře uzavřeme a necháme obrácený dnem vzhůru až do vychladnutí.

Evropské Centrum Odškodného EvCO Vám pomůže získat náležité odškodnění, na která máte ze zákona nárok. Ať už se jedná o odškodnění dopravní nehody, případně odškodnění pracovního úrazu nebo například také o úrazy na chodníku odškodnění. Pověřte získáním odškodného profesionály v oboru!

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Vyzkúšajte nákup v internetovom obchode Online kúpeľne. Široký sortiment ako vodovodné batérie, termostatické batérie, kuchynské batérie, vaňové batérie, ventily alebo sprchové batérie. Ponúkame výrobky značiek Grohe, Axor, Novaservis, Teorema, Hansgrohe, Schell, Hailo, Helpmation, Geberit, Sanela a Honeywell.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.